Eski Dantellerin Modern Yorumu

Eski Dantellerin Modern Yorumu, Eski Dantelleri Nasıl Değerlendirebiliriz, Eski Danteller Nasıl Değerlendirilir, Eski Dantelleri Nasıl Değerlendiririz, Eski Dantellerden Dekoratif Eşyalar Yapma Fikirleri, Eski Dantellerden Abajur Yapımı, Eski Dantellerden Geri Dönüşüm Modelleri

Eski Dantellerden Mumluk Yapma Fikri

 

Eminim hepimizin evinde çeyizlerden kalma dantel örtüler mutlaka vardır. Ama günümüzde modası geçmiş diye kimse kullanmak istemez. Fakat el emeği göz nuru olduğundan kimsede atmaya kıyamaz. Böylece sandıklarda yıllarca bekler durur.

İşte sizler için onları sandıktan çıkaracak fikirler. Örneğin duvar saati, masa saati, tablo, abajur kaplama, dekoratif mumluk gibi çok farklı yerlerde kullanılabilir. Böylece eski kullanılmayan dantelleri modernize ederek evinizin farklı köşelerinde kullanabilirsiniz.

Eski Dantelden Abajur Kaplama Fikri

 

Eski Dantelden Dekoratif Mumluk Yapma

 

Eski Dantelden En Yeni Duvar saatleri

 

Eski Dantelden Lamba Yapma Fikri

 

Eski Dantelden Masa Saati Yapma Fikri

 

Eski Dantelden Saat Yapma

 

Eski Dantelden Tablo Yapma Fikri

 

Eski Dantelden Tablolar

 

 

Bir önceki yazımız olan İkiz Bebek Odası dekorasyonu başlıklı makalemizde ikiz bebek odaları, ikiz bebek odaları için dekorasyon fikirleri ve İkiz bebek odaları için dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

Eski Dantellerin Modern Yorumu makalesi Ana Sayfa, Dekorasyon Önerileri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Şık İkiz Bebek Odası Örnekleri
İkiz Bebek Odası dekorasyonu

İkiz bebek odası dekorasyonu, ikizler için bebek odaları, ikiz bebek odaları, ikiz çocuk odaları, ikiz bebek odaları için dekorasyon fikirleri,...

Kapat