İlginç Mobilya ve Ev Eşyaları’nı Görünce Şaşıracaksınız

ilginç mobilyalar, ilginç koltuklar ilginç sandalyeler, ilginç masa tasarımı, farklı mobilya tasarımları, çok amaçlı köşe takımı tasarımı, fonksiyonel beşik tasarımı, sıradışı mobilya tasarımları

 

 

Değerli takipçilerimiz bu makalemizde sizler için derlediğimiz farklı, ilginç, sıradışı ve bir o kadarda kullanışlı ve fonksiyonel mobilyaları inceledik ve sizlerle paylaşmak istedik. Eminiz sizlerde çok farklı bulacak ve bir kısmına da şaşıracaksınız. Paylaştığımı bu görseller siz değerli takipçilerimize ilginç fikirler vermek içindir.

FARKLI VE FONKSİYONEL BEŞİK

Fonksiyonel Beşik

 

Sevgili anneler küçük bebeğiniz varsa ve emzirme çağındaysa bu beşik tam size göre yukarıda da görüldüğü gibi hem emzirme koltuğu hemde beşik, emzirdikten sonra bebeğinizi hemen yatağına yatırın.

 

ÇOK AMAÇLI KÖŞE TAKIMI

Çok Amaçlı Köşe Takımı

 

Bu tasarımı kim tasarlamış bilmiyorum ama gerçekten ortaya harika bir bir iş çıkarmış. Lazım olan herşeyi tek bir tasarımda birleştirmeyi başarmış, eee bizede paylaşmak düşer.

 

ÇOK ÖZEL MASA TASARIMI

Çok Özel Yemek Masası Tasarımı

 

Değerli dostlar bu masa tasarımına hayran kalmamak elde değil. Bulunduğu mekana zenginlik katacak ve gerçekten konuklarınızın tatlı kıskançlıklar yaşamasına neden olacak harika bir tasarım.

 

SIRADIŞI TASARIM ÇALAR SAATLER

farklı-ahşap-çalar-saat-modelleri

 

Tasarımcılar kendini aşmış değerli dekorazzi.net takipçileri. Bu saatler yalnız yaşayan insanların yalnızlığını giderecek şekilde tasarlanmış :) sizce haksızmıyım.

 

FONKSİYONEL KANEPE TASARIMI

İlginç Kanepe Modeli

 

Buyrun size yine şaşıracağınız bir tasarım. Bu kanepe gerçekten çok kullanışlı ve bir o kadarda şık biz çok beğendik ve paylaşmak istedik.

 

FARKLI KÖŞE KOLTUK TASARIMI

İlginç Koltuk Tararımı

 

Bu tasarımda rahatlık ön plana çıkarılmış ama aynı zamanda çok şık bir köşe koltuk.

 

İLGİNÇ CAM SEHPA MODELİ

İlginç orta sehpa

 

Tamamen camdan üretilmiş olan bu sehpa salonlarımıza ve ya oturma odalarımıza farklı bir hava kazandıracak.

 

ÇOK AMAÇLI OTURAK MODELİ

 

İlginç Oturak Tasarımı

 

Bu tasarımda birden fazla işinizi yapabilirsiniz. istediniz yerinde oturun istediğiniz yerinide masa veya sehpa olarak kullanın.

 

İLGİNÇ SANDALYE TASARIMI

İlginç Sandalye Tasarımı

 

ilgili babalar çocuklarıyla ilgilenmeyi seven ve beraber vakit geçirmek isteyen babalar bu sandalye tam size göre.

 

İLGİNÇ KİTAPLIKLI KOLTUK TASARIMI

Kitaplıklı Koltuk Modeli

 

Değerli kitap kurtları bu koltuk tam sizin için tasarlanmış. En sevdiğiniz veya okumaya karar verdiğiniz kitaplarınızı bu koltuğa koyun ve okumaya başlayın. Birini bitirince yerinizden kalkmaya gerek yok hemen diğer kitabı alın ve devam edin.

Bir önceki yazımız olan Dünyanın En Lüks Yatağını Gördünüz mü? başlıklı makalemizde çoközel yatak tasarımı, en lüks yatak modeli ve harika tasarım yatak modeli hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

İlginç Mobilya ve Ev Eşyaları’nı Görünce Şaşıracaksınız makalesi Ana Sayfa, Mobilya önerileri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
İpek Mobilya Mabel Duvar Ünitesi
İpek Mobilya Yeni Duvar Ünitesi Modelleri

İpek Mobilya duvar üniteleri, İpek Mobilya Yeni duvar Ünitesai Modelleri, İpek 2013 Televizyon Üniteleri, modeleri, örnekleri, fiyatları Değerli dostlar İpek...

Kapat