Geleneksel Şark Köşesi Modelleri Harika

Şark köşesi modelleri, otantik şark köşesi modelleri, çok özel şark köşesi modelleri, şark köşesi dizaynı, şark köşesi nasıl yapılır, şark köşesi modelleri, görselleri, fotoğrafları, örnekleri, en ternd şark köşesi modelleri

Şark Köşesi Modeli

 

 

Günümüz teknoloji çağı ve her geçen gün eskiyi arar durumdayız. Şark köşeleri de bize bir nebze olsun geçmiş zamanı anımsatacak ve bizi eskilere götürecek dekor örneklerindendir. Evimizin bir köşesinde farklılık yaratmak ve gelecek olan konuklarımıza içten bir misafirperverlik göstermek için çok uygun bir köşe olacak şark köşesi. Günümüzde otantik eşyaların yanında modern eşyalarlarla dekore edilmiş şark köşelerine de rastlamak mümkündür. Geleneksel motiflerin yanında modern motifleride harmanlayıp ortaya çok özel dekorasyonlar çıkarabiliriz. Adından da anlaşılacağı gibi doğu kültürünün bir parçası olan şark köşelerini artık batının en modern şehirlerinde de bulabilme imkanımız vardır. Geleneksel bir ortamın havasını hissetmek  istiyorsanız evinizin bir köşesini şark köşesi olarak dekore ettirebilirsiniz. Şark köşesinin otantik görüntüsünün yanı sıra en cezbedici şeyi rahat olmasıdır. Günün yorgunluğunu atmak için ideal bir ortam. Yordun argın geldiğimiz evimize şöyle yere oturup ayaklarınızı uzatarak stres atabilirsiniz. Günümüzde Cafe’lerde de şark köşelerine rastlamak mümkündür. Çoğu kafe mutlaka bir köşesini şark köşesi olarak ayırır ve müşterilerini otantik bir ortamda ağarlar. Gelin aşağıda paylaştığımız görselleri beraber inceleyelim. Eğer kafanızda bir şark köşesi oluşturmak varsa belki bu görseller size yardımcı olur.

…………………………………………………………….ŞARK KÖŞESİ GALERİMİZ…………………………………………………………..

 

Bir önceki yazımız olan Cam Tuğla İle Yaşam Alanlarınız Renklensin başlıklı makalemizde cam tuğla çeşitleri, cam tuğla dekorasyonu ve cam tuğla renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

Geleneksel Şark Köşesi Modelleri Harika makalesi Ana Sayfa ve Dekorasyon Önerileri ve Ev Dekorasyonu kategorilerinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Mondi Otel İçin Lobi Takımı
Mondi’den Oteller İçin Tasarlanmış Oturma Grupları

Mondi Otel Oturma Grupları, çeşitleri, modelleri, fiyatları, Mondi oteller için oturma grupları, kanepeler, berjerler, loby takımları     Değerli otel...

Kapat