Honka Kütük ev Modellerini Çok Beğeneceksiniz

Kütük Ev Modelleri, Honka Kütük Ev Modelleri, Kütük Ev Fiyatları, Ahşap Evler, Ahşap Ev, Kütük Evler, Kütük Ev Tasarımları

Honka Kütük Ev Tasarımları

 

Honka firması’nın inşa ettiği herkesin hayalinde ki kütük ahşap evleri paylaşacağım bu makalemde değerli dostlar. Fin menşeli bir firma olan Honkanın ürettiği bu evler avrupa satandartlarında malzemlerle üretiliyor. Avrupa birliği onaylı yangına dayanıklılık belgesi olan ve yangın sigortası yaptırılabilen  konut kredisine uygun olan bu evlerden birine sahip olmak isteyeceğinizden eminim. Fin çamından üretilen bu evlerin kütükleri özel odalarda yüzde 18 oranında nemi düşürüldükten sonra özel bir solüsyonda bekletildiğinden evlerde rutubet çatlama ve böceklenme olmaz. Ayrıca 336 saat 60 derece özel odalarda kurutulduğundan kesinlikle rutubet yaşanmaz. Bir kaç modelini paylaşacağım bu kütük evlerin diğer özellikleri ve farklı modelleri için Honka’nın sayfasına bakmanızda fayda var.

Ahşap Ev Modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Prefabrik ev modelleri başlıklı makalemizde Prefabrik Dubleks Evler, prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

Honka Kütük ev Modellerini Çok Beğeneceksiniz makalesi Ana Sayfa, Ahşap, Taş, prefabrik, ağaç evler ve dekorasyon kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Banyo Dolapları
Koçtaş Yeni Banyo Dolapları

Değerli dekorazzi.net takipçileri bu makalemde Koçtaş'ın banyo dolaplarını anlatacağım. Biribirinden şık ve estetik banyo dolapları banyonuzun ebatlarına göre her banyoya...

Kapat