Feradem Likralı Koltuk Örtüsü Modelleri

Koltuklarımız en çok kullandığımız ve yıprattığımız eşyalarımızdandır. Bu yüzden zamanla kumaşında solma, yıpranma ve lekelenmeler oluşmaktadır. Hepimiz koltuk takımlarımızı sık sık değiştirme imkanına sahip değiliz. Ama likralı koltuk örtüleri yardımıyla koltukların eskimiş görüntüsünü bir anda yok edebiliriz. Bu örtüler likralı olması sebebiyle her model koltuğa uyum sağlamaktadır. Kirlendiğinde kolayca çıkarılıp makinede yıkanabilir. Bu yüzden özellikle çocuklu aileler için çok kullanışlı ve gerekli bir üründür. Feradem’in değişik ve cıvıl cıvıl renklerden hazırladığı şık koltuk örtülerini sizlerin beğenisine sunuyorum. Daha fazla model ve fiyatlar için Feradem Firmasının sayfasına göz atabilirsiniz.

Feradem Koltuk Örtüleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Merinos Battaniye Modelleri başlıklı makalemizde battaniye çeşitleri, merinos battaniye çeşitleri ve merinos battaniye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

Feradem Likralı Koltuk Örtüsü Modelleri makalesi Ana Sayfa, Ev Tekstili kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni Üç Boyutlu Fayans Modelleri
2013 Üç Boyutlu Fayans Modelleri

Aklınızdan geçenleri duyar gibiyim. Üç boyutlu Tv, film, halı ve tablo derken fayanslarında üç boyutlu olanları hayatımıza girdi. Bu fayanslar...

Kapat