Asma Tavan Modelleri

Asma tavanlar uygulandıkları mekanlara çok hoş dekoratif bir hava katar. Dekorasyonda çok önemli yer tutan asma tavan her yere kolayca uygulanabilir. Bu makalemizde asma tavan modellerinden bahsedeceğiz. Ev ve işyerlerimizin tavanlarına uygulandığında estetik olarak çok daha hoş bir görüntü oluşur ve boyanmaya hazır bir tavan olur. Tamiri çok kolay olan asma tavanlara hemen müdahale edilebilir. Uygulanmasıda çok fazla süre almaz. Asma tavanlar çok hafif olduğu için binalarımızın taşıyıcı özelliklerine zarar vermez. Sizinle asma tavan uygulanmış bir kaç mekan paylaşmak istiyorum. Eğer sizde tavanlarınızı daha dekoratif hale getirmek istiyorsanız dekorazzi.net ten ayrılmayın ve sürekli paylaşımlarımızı takip edin değerli dostlar.

 

Alçıpan Asma Tavan Modeli

 

 

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Saksı Tasarımları başlıklı makalemizde dekoratif saksı modelleri, dekoratif saksı yapma ve evde saksı yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

Asma Tavan Modelleri makalesi Ana Sayfa, Dekorasyon Önerileri kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Parke Modelleri
Yeni Parke Modelleri

Evlerimizdeki yer döşemeleri önemlidir. parkeler en çok kullanılan yer döşemelerinin başında gelir. İyi bir parke seçimi yerdeki halıların ve mobilyaların...

Kapat