Arçelik Ankastre Ocak Modelleri

Değerli takipçilerimiz sizlerle daha önce ankastre fırın modellerini paylaşmıştık. Şimdi sizler için mutfakların olmazsa olmaz parçası olan ocakları paylaşıyorum. Arçelik firmasının ürettiği ankastre ocaklar gerçekten göz kamaştıracak kadar estetik şekilde dizayn edilmiş. Ürün yelpazesinde hem gazlı hemde elektrikli ocaklar mevcut. Ayrıca yüzeyi paslanmaz çelikten olanların yanında cam olanlarıda bulunmaktadır. Yani zevkinize hitap edecek bir model mutlaka bulacaksınız. Bunlardan bir kaçını sizler için inceledim ve paylaşıyorum daha fazlası için Arçelik Sayfasına veya  yurt çapında yayılmış bayilerine ulaşmanız yeterli.

Ankastre ocak modelleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Tasarım Harikası Evleri Gördünüz mü? başlıklı makalemizde ilginç tasarımlar, modern ev tasarımları ve Tasarım harikası evler ve iç dekorasyonlar hakkında bilgiler verilmektedir.


BENZER KONULAR

Arçelik Ankastre Ocak Modelleri makalesi Ana Sayfa, Ankastreler kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Arçelik yeni ankastre fırın modelleri
Arçelik ankastre fırın modelleri

Son dönemlerde mutfağını yenileyenler genellikle tercihini ankastre ürünlerden yana yapmaktadırlar. Çünkü bu ürünler mutfağımıza hem şıklık katıyor hemde kullanışlı hale...

Kapat